Lokalna Polska Misja Katolicka

Bognor Regis

pw. Matki Boskiej Bolesnej

Szczęść Boże,

Już w tym tygodniu zaczynamy Niedzielne Msze Święte z udziałem wiernych, na które trzeba się wcześniej zapisać dzwoniąc pod numer 07401634456 (zapisy możliwe od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, liczba uczestników we Mszy Świętej jest obecnie ograniczona). Wymagane będzie podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu kontaktowego.

Obecnie jesteśmy w stanie zaproponować Msze Święte:

godzina 18:00 ROSE GREEN,

godzina 12:00 CHICHESTER,

godzina 16:00 BOGNOR REGIS.

Abyśmy mogli wspólnie celebrować Msze Święte potrzebujemy ochotników, którzy pomogą jako osoba porządkowa przed rozpoczęciem Mszy oraz do posprzątania kościoła po każdej Mszy Świętej.

Jeśli jest ktoś chętny skorzystać z Sakramentu Spowiedzi Świętej, należy się skontaktować z Ojcem Antonim pod numerem telefonu 07515706746.

Ojciec Antoni oraz rada parafialna

CHÓR PARAFIALNY

Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich pragnących śpiewać na chwałę Bożą do przyłączenia się do naszej grupy.

Muzyka kościelna jest nieodzowną częścią liturgii. Szczególna rola przypada śpiewowi, który jest nazywany duszą muzyki sakralnej.

Prawdziwym sensem i celem muzyki kościelnej jest pragnienie dosięgnięcia choćby na jeden moment tajemnicy samego Boga.

Clarence Rd,

Bognor Regis PO21 1JX