Od października 2006 roku raz w miesiącu przyjeżdżał odprawiać Mszę
św. Ks. Tadeusz Białas z Brighton.

Następnie Ks. Rektor PMK Tadeusz Kukla w marcu 2008 mianował
Ks. Waldemara PartykÄ™ COr pierwszym administratorem parafii, który zamieszkaÅ‚
w tej parafii do 20.09.2008 r. w domu emerytów prowadzonym przez Siostry
na ulicy Albert Road. Kolejnym duszpasterzem byÅ‚ O. Zbigniew BÄ™benek OFM. PrzybyÅ‚ do parafii 25.09.2008r. poczÄ…tkowo mieszkaÅ‚ u Sióstr w domu emerytów,
a później w wynajÄ™tym mieszkaniu i pracowaÅ‚ do 24.07.2009 roku. nastÄ™pnie przez kolejne niedziele przyjeżdżaÅ‚ ks. Krzysztof CiebieÅ„ z Londynu (par. M.B. CzÄ™stochowskiej) i ks.praÅ‚.  Tadeusz Kukla – Rektor PMK w Anglii i Walii.

NastÄ™pnie do tej parafii przyjechaÅ‚ i odprawiÅ‚ MszÄ™ Å›w. 06.09.2009  o. Antoni Prosowicz OFM, po czym  ks. Rektor PMK praÅ‚at Tadeusz Kukla mianowaÅ‚
go administratorem parafii w Bognor Regis 10.09.2009. PóÅ‚tora miesiÄ…ca
o. Antonii mieszkaÅ‚ w domu Księży Chrystusowców w Southampton, a później
p. Anna Tatarczak wynajęła od agencji dwu pokojowe mieszkanie i przez rok mieszkał w nim - obok kościoła Our Lady of Sorrow na Clarence Road, następnie ponad rok z polską rodziną.

W miÄ™dzyczasie staraliÅ›my siÄ™ o pożyczkÄ™ w PMK na zakup domu parafialnego. Poszukiwaniem najpierw mieszkania, a potem domu zajęła siÄ™ p. Luiza Gillan i byÅ‚a Å‚Ä…cznikiem pomiÄ™dzy agencjÄ…, O. Antonim i prezesem PMK p. Wojciechem Tobiasiewiczem. Ostateczna umowa kupna-sprzedaży zostaÅ‚a podpisana 23.12.2011 roku. Klucze do tego domu O.Antoni otrzymaÅ‚ 06.01.2012 r. Po malowaniu caÅ‚ego domu, poÅ‚ożeniu wykÅ‚adzin w górnych pokojach i paneli na parterze zamieszkaÅ‚ na ulicy 38   William Street w Bognor Regis 14.01.2012.

25 czwrwca 2023 r. o.Antoni przeszedÅ‚ na emeryturÄ™ i udaÅ‚ siÄ™ do Polski, a nowym duszpasterzem zostaÅ‚ ks. Tomasz Mężyk