Lokalna Polska Misja Katolicka

Bognor Regis

pw. Matki Boskiej Bolesnej

Szczęść Boże.

Osoby chcące skorzystać z Sakramentu Spowiedzi Świętej, będą miały sposobność przed każdą Mszą Świętą. Ojciec Antoni jest dostępny minimum 30 minut przed każdą Mszą.

Serdecznie zapraszamy.

Drodzy Parafianie wyrażam wielka wdzięczność za wszystkie modlitwy w mojej intencji zanoszone przed Boży Tron , dziękuje też za wszystkie ofiary, które składacie na potrzeby naszej Parafii (wasza hojność naprawdę mnie wiele razy zaskoczyła), ale przez epidemie Coronavirus nasza Parafia utraciła płynność finansową, wiec zwracam się z uprzejma prośbą gdyby ktoś mógł wesprzeć finansowo naszą Parafie będę ogromnie wdzięczny i wszystkim Drogim Parafianom składam Bóg zapłać za każdą ofiarę . Jestem świadomy , ze nie wszyscy możecie uczestniczy w Mszach św niedzielnych przez limitowanie ilości osób , to zachęcam do uczestnictwa online , serdecznie pozdrawiam wszystkich Parafian i życzę wszystkim wszelkich Bożych Łask - ks. Antoni Prosowicz - wasz proboszcz. P. S . Niżej podaje dane konta parafialnego.

Sort code: 30-94-57

Accoun number: 02028057

CHÓR PARAFIALNY

Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich pragnących śpiewać na chwałę Bożą do przyłączenia się do naszej grupy.

Muzyka kościelna jest nieodzowną częścią liturgii. Szczególna rola przypada śpiewowi, który jest nazywany duszą muzyki sakralnej.

Prawdziwym sensem i celem muzyki kościelnej jest pragnienie dosięgnięcia choćby na jeden moment tajemnicy samego Boga.

Clarence Rd,

Bognor Regis PO21 1JX